Ważny komunikat na temat nowej strony internetowej

Powrót

Drodzy Opiekunowie Klubów Młodych Odkrywców!

Już w przyszłym tygodniu – dokładnie 27 czerwca – odbędzie się premiera nowej strony internetowej www.kmo.org.pl. Aby akcja przenosin na nowy serwis zakończyła się sukcesem, potrzebujemy Waszego zaangażowania. Obiecujemy, że będzie warto!

 

Co dokładnie się wydarzy?

  • W chwili uruchamiania nowej strony może ona przez chwilę nie działać. Postaramy się, aby wydarzyło się to w jak najmniej kłopotliwych dla Was godzinach.
  • Po uruchomieniu serwisu otrzymacie na Wasze adresy e-mail wiadomości zawierające link do jednorazowego uzupełnienia swojego nowego profilu opiekuna.
  • Konieczne będzie ponowne wprowadzenie danych opiekunów – łącznie z imieniem i nazwiskiem, danymi kontaktowymi, nazwą klubu i jego adresem. W ten sposób chcemy zdobyć najaktualniejsze dane o działalności KMO.
  • Od teraz aż do końca listopada będziemy Was wspierać w tworzeniu profili na nowej stronie i korzystaniu z niej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji pod adresem e-mail kmo@kopernik.org.pl, a jeśli będzie trzeba, od połowy lipca uruchomimy także konsultacje telefoniczne z naszym administratorem strony.
  • Przez pewien czas będzie działać także archiwalna wersja strony, z której w razie potrzeby będziecie mogli pobrać swoje artykuły czy zdjęcia. Zachęcamy jednak już teraz do zrobienia kopii swoich publikacji, gdyż niestety będziecie musieli je samodzielnie zamieścić na nowej odsłonie serwisu.

Dlaczego przenosiny na nową stronę to tak ważna sprawa?

  • Wprowadzamy bardzo ważne udogodnienie – od teraz, korzystając z jednego konta, będziecie mogli zarządzać kilkoma klubami, w których jesteście opiekunami – zarówno głównymi, jak i dodatkowymi. Koniec z zakładaniem kilku skrzynek pocztowych!
  • Nowy serwis kmo.org.pl będzie także miejscem rejestracji na wydarzenia organizowane przez zespół Klubu Młodych Odkrywców w Centrum Nauki Kopernik oraz naszych partnerów. Przyspieszy to zapisy na nasze warsztaty i konferencje i pozwoli uniknąć nieporozumień, które się sporadycznie zdarzały przy takich okazjach.
  • Pojawi się też wiele innych udogodnień, jak kalendarz wydarzeń, lepsza wyszukiwarka klubów czy – nareszcie – responsywna wersja strony do przeglądania na smartfonach.

 

My oczywiście już wiemy, jak działa i wygląda nowa strona. Prace nad nią trwały dłużej niż się spodziewaliśmy, ale jesteśmy naprawdę dumni z efektu. Mamy nadzieję, że nowy serwis kmo.org.pl również Wam przypadnie do gustu i także po 27 czerwca będziecie chętnie go odwiedzać.

 

Bądźmy w kontakcie!

Zespół KMO

 

Żródło grafiki na stronie głównej:
StruffelProductions via Pixabay.com, licencja CC0.