RODO, newsletter KMO i przeprowadzka na nową stronę

Powrót

Newslettera programu KMO to nasz główny kanał komunikacyjny, którym z odpowiednim wyprzedzeniem informujemy o szkoleniach i spotkaniach, które organizujemy. Dzięki prenumeracie newslettera wiecie, kiedy ruszają zapisy, a także co się ciekawego zdarzyło lub zdarzy w KMO w całej Polsce. Nasz program jest siecią społecznościową, której moc zależy między innymi od tego, na ile jesteśmy w stanie się ze sobą porozumiewać. Zarówno my z Państwem, Państwo z nami, jak i Państwo między sobą. Bardzo gorąco zachęcamy i namawiamy do jego subskrybowania. W związku ze zmianą przepisów o przetwarzaniu danych osobowych załączymy informacje na temat temat.

Od dłuższego czasu przygotowujemy Państwa na to, że zmienimy stronę internetową KMO. Mamy nadzieję, że nowa strona zacznie działać w czerwcu. I wtedy poprosimy Państwa o wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera, a także o weryfikację i uzupełnienie danych klubu i swoich, zgodnie z nowymi przepisami rzecz jasna. Jednocześnie już wczoraj wyłączyliśmy możliwość subskrypcji newslettera ze starej strony.

Zdajemy sobie sprawę, że przeprowadzka na nową stronę będzie się wiązała z pewnymi niedogodnościami, ale liczymy na to, że jej funkcjonalność wynagrodzi Państwu wszelkie straty.

Jeśli macie Państwo jakieś pytania, prosimy je wysłać pod adres kmo@kopernik.org.pl. Postaramy się na wszystkie odpowiedzieć i wyjaśnić Państwa wątpliwości.

Z wyrazami szacunku i serdecznie,
Zuzanna Michalska
Koordynatorka programu KMO

Dokumenty do pobrania