Przywitaj się!

Pierwszy raz na forum dyskusyjnym? Na dobry początek proponujemy przywitać się z innymi!

Re: Przywitaj się!

Postautor: xanzug » 14 cze 2015, 12:56

Witam,
mam na imię Grzegorz, jestem ekonomistą, urodziłem w roku w którym powstał Internet, a pierwsi ludzie staneli na Księżycu. Miałem okazje przyczynić się do rozpowszechnienia na przełomie wieków Internetu w naszej części Europy między innymi wykorzystując technologię DWDM. Jestem miłośnikiem astronomii i astroanutyki. W latach 80 i 90 ubiegłego stulecia aktywnie uczestniczyłem na Pomorzu Zachodnim w działalności Klubu Astronomicznego "SATURN" ( nieprzerwanie istnieje od 1974 roku w LO im.M.Kopernika w Kołobrzegu) oraz byłem członkiem Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii (Oddział Szczecin). Do popularyzacji nauk ścisłych i dzienin związanych z kosmosem wróciłem po około 20-letniej przerwie w 2014 r. W ramach aktywności społecznej staram się jak najwięcej pasji i wiedzy przekazać dzieciom i młodzieży. Jedną z moich form działalności w tym obszarze jest funkcjonowanie w ramach Klubu Miłośników Astronomii i Astronautyki "ORBITA". Klub powstał w marcu 2015 roku . Celem Kubu jest popularyzacja nauk oraz dziedzin związanych z poznawaniem i eksploracją kosmosu. Klub zrzesza aktualnie interesujące się astronomią i astronautyką dzieci uczęszczające do SP Nr 26 w Warszawie (rocznik dominujący 2007). W szeroko rozumianym obszarze zagadnieniowym związanym z astronomią i astronautyką funkcjonujemy również w formule Klubu Młodego Odkrywcy. Liczymy na kontakty, inspiracje i wsparcie naszej aktywności ze strony klubów KMO i CNK. Na portalu i forum z przyjemnością dzielić się będziemy nformacjami o naszej pracy. Coś z naszych doświadczeń może przyda się w działalności innych KMO ;). Serdecznie pozdrawiam :)

PS. Zapraszam do korzystania z moich grup na facebook-u:
Astronomia i astronautyka - Pomorze Zachodnie - serwis z informacjami o aktywności w regionie (poza aktywnością PTMA) https://www.facebook.com/groups/320211218166239/
UKŁAD SŁONECZNY (astronomia i astronautyka) - nowy serwis (wtórny) tematycznie obejmujący: Słońce i jego system planetarny oraz egzoplanety w zakresie astronomii i astronautyki. https://www.facebook.com/groups/424106014417437/
W obu serwisach starsze informacje dostępne są w komentarzach poszczególnych grup tematycznych.
Awatar użytkownika
xanzug
 
Posty: 2
Rejestracja: 13 cze 2015, 15:45

Re: Przywitaj się!

Postautor: ewik » 05 wrz 2015, 10:18

Witam wszystkich opiekunów i odkrywców
jestem mamą małego odkrywcy, mam na imię Ewa
pozdrawiam wszystkich
ewik
 
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2015, 10:06

Re: Przywitaj się!

Postautor: elipska » 08 paź 2017, 18:37

Witam,nazywam się Ewa, od września rozpoczęłam pracę z uczniami kl.I, na propozycje wstąpienia do Klubu Młodych Odkrywców odpowiedziało 90% uczniów i od najbliższego tygodnia rozpoczynamy działalność z naszym nowym klubem, poszukuję inspiracji, ciekawych tematów, doświadczeń oraz wskazówek doświadczonych praktyków. Mam nadzieje, że forum będzie ich źródłem. Pozdrawiam wszystkich zakręconych "KMO"-owców. :)
elipska
 
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2017, 16:57

Poprzednia

Wróć do Przywitaj się!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron